Szkody parkingowe

Szkody parkingowe

Skutecznie usuwamy ślady wgnieceń i małych szkód parkingowych

Na co dzień prawie niezauważalne, nieprzeszkadzające też w użytkowaniu samochodu. „Małe wgniecenia” – niewielkie, ale mogące sprawić nieco kłopotów, jeśli planują Państwo sprzedanie auta. Odwieczny dylemat – słono zapłacić za wizytę w warsztacie blacharskim i pozostawić zauważalne ślady po niefabrycznym lakierowaniu, a może zignorować wgniecenia i pogodzić się ze sprzedażą samochodu w niższej cenie?

Znamy lepsze rozwiązanie! W Auto-ST w Gliwicach oferujemy błyskawiczną, nieinwazyjną metodę usuwania wgnieceń, zwłaszcza tych o małej głębokości. Dzięki innowacyjnej technice wypychania lub wyciągania wgniecenia samochód powróci do wzorowego wyglądu sprzed kolizji, a co najważniejsze, nie będzie nosił żadnego śladu uszkodzenia.

PDR – siła i precyzja innowacji

Technologia, jaką stosujemy do naprawy wgnieceń to PDR (Paintless Dent Repair), czyli metoda naprawy bez lakierowania wynaleziona w latach 40. w zakładach Mercedesa. Polega na wypychaniu wgniecenia od wewnętrznej strony karoserii lub wyciągania go od strony zewnętrznej – w obu przypadkach bez najmniejszego uszkodzenia lakieru. To w pełni bezpieczna technika, niewymagająca demontażu elementów samochodu i umożliwiająca przywrócenie fabrycznego kształtu auta po wgnieceniu praktycznie każdego rodzaju.

Czy warto?

  • Dzięki innowacyjnej technologii usuwanie wgnieceń i szkód parkingowych możliwe jest nawet w 15 minut – zapomnij o zostawianiu auta na kilka dni u blacharza.
  • Bezinwazyjna metoda PDR to gwarancja bezpieczeństwa i zachowania doskonałego stanu karoserii – usunięcie wgnieceń nie wymaga późniejszego szpachlowania czy lakierowania.
  • Wypychanie i wyciąganie wgnieceń to 100% skuteczności – po uszkodzeniach nie zostanie najmniejszy ślad, a Ty będziesz mógł sprzedać samochód po znacznie wyższej cenie!

W Auto-ST usuniemy szkody parkingowe i kolizyjne szybciej, taniej i skuteczniej niż w tradycyjnym warsztacie blacharskim. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na dogodny dla Państwa termin naprawy wgnieceń!

Usuwanie szkód parkingowych i kolizyjnych – Auto-ST, Gliwice