O firmie

O firmie

Firmę Auto-ST w Gliwicach założyłem blisko 6 lat temu, w przekonaniu, że uda mi się zapewnić Państwu rzetelną i użyteczną, choć mało wtedy znaną, usługę kosmetyki samochodowej. Po kilku latach działalności z dumą mogę przyznać, że mój ambitny plan zrealizowałem z powodzeniem! Auto-ST to pierwsza firma w okolicy, która wprowadziła innowacyjne metody usuwania wgnieceń bez lakierowania oraz regeneracje kloszy reflektorów. Dziś z moich usług korzystają setki klientów rocznie.

Doświadczenie

Lata praktyki i kwalifikacji podnoszonych w polskich, niemieckich i belgijskich warsztatach samochodowych pozwoliły mi osiągnąć precyzję i niezawodną skuteczność w wykonywaniu zabiegów regeneracji pojazdów. Swoje umiejętności podnosiłem także na specjalistycznych kursach, takich jak szkolenie w firmie 3M. Bogate doświadczenie wsparte nowoczesną technologią to najlepsza gwarancja rzetelnie świadczonej usługi.

Jako fachowiec od naprawy wgnieceń oraz polerowania reflektorów miałem do czynienia z rozmaitymi defektami i stopniami uszkodzenia samochodów. Zdecydowana większość to przypadki, w których po udanym zabiegu auto powróciło do fabrycznego wyglądu i kształtu bez najmniejszego śladu. Zachęcam do obejrzenia wybranych realizacji.

Zaangażowanie

Na pierwszym miejscu stawiam jakość i staranność wykonania. Dobrze wiem, że nawet najmniejsze wgniecenie wymaga dużego skupienia i dokładności, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z należytym zaangażowaniem. Dzięki wyjątkowej precyzji przeprowadzana przeze mnie metoda wyciągania wgnieceń po gradobiciu lub szkodach parkingowych jest całkowicie bezpieczna i zupełnie bezinwazyjna. Element poddany zabiegowi w „kilka” chwil powraca do pierwotnego kształtu, znacząco podnosząc jego rynkową wartość.

Solidność

Stosowane przeze mnie techniki naprawy wgnieceń i polerowania lamp samochodowych zapewniają 100% skuteczności i solidności. Długotrwałe efekty pracy utrzymują się w doskonałym stanie przez wiele lat, dzięki czemu naprawa jest jednorazowa i niezwłocznie przywraca auto do pożądanego stanu. Chciałbym powiedzieć, że klienci wracają do mnie stale i chętnie – ale przeważnie nie mają ku temu powodów! Chyba, że przyprowadzają do warsztatu inny uszkodzony samochód…