Matowiejące reflektory?

Znamy na to niezawodny sposób! Jesteśmy pierwszą firmą w Gliwicach, która wykorzystała skuteczną, innowacyjną metodę polerowania reflektorów samochodowych. Już od blisko 5 lat stosujemy najlepsze dostępne techniki i środki polerskie, przywracając kloszom lamp odnowiony, nieskazitelny wygląd.

Matowienie lamp – powszechny problem

W trakcie codziennego użytkowania reflektory narażone są na rozmaite czynniki powodujące stopniowe niszczenie i matowienie poliwęglanu, z którego wykonanych jest aż 99,5% kloszy lamp samochodowych. Są to zarówno niesprzyjające warunki atmosferyczne, takie jak mocne słońce czy śnieg, na który sypana jest sól drogowa, jak i uszkodzenia mechaniczne, powstające podczas skrobania reflektorów skrobaczką do lodu oraz mycia samochodu w myjni automatycznej.

Warto uświadomić sobie, że wbrew pozorom problem matowienia lamp samochodowych to nie tylko kwestia estetyki pojazdu. Przejrzyste, wypolerowane klosze reflektorów to przede wszystkim warunek bezpieczeństwa! Matowy klosz zatrzymuje bowiem nawet 75% światła lampy, co drastycznie osłabia moc oświetlenia drogi i znacząco zmniejsza widoczność w trakcie jazdy.

Polerowanie reflektorów – lampy jak nowe

Wykonywana przez nas technika regeneracji reflektorów polega na dokładnym usunięciu warstwy zniszczonego poliwęglanu i starannym wyrównaniu powierzchni klosza. Następnie lampy zabezpieczane są przed działaniem szkodliwych promieni UV. Dzięki profesjonalnej i całkowicie bezpiecznej metodzie polerowania lampy wyglądają jak nowe zaraz po przeprowadzonym zabiegu – bez konieczności ściągania reflektorów z pojazdu.

Jednorazowa odnowa reflektorów to pewność:

  • skutecznej i nieinwazyjnej regeneracji lamp samochodowych,
  • zauważalnego zwiększenia widoczności, a tym samym bezpieczeństwa jazdy,
  • starannie wykonanej konserwacji,
  • długotrwałego efektu nowości i wieloletniej przejrzystości!

Czas polerowania dwóch lamp samochodowych to około 60-90 minut. Cena regeneracji przednich reflektorów to 80-120 zł, w zależności od stopnia zniszczenia kloszy.

 

Obejrzyj zdjęcia efektów po polerowaniu reflektorów w Auto-ST i zobacz różnicę! Zapraszamy do warsztatu w Gliwicach. Obsługujemy klientów z całego Śląska (m.in. Katowice, Zabrze).