Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

To możliwe, dzięki precyzyjnej i nieinwazyjnej technice naprawy! Małe wgniecenia po gradobiciu lub upadku innych niewielkich przedmiotów na karoserię usuwamy teraz sprawniej, taniej i efektywniej niż w tradycyjnym warsztacie blacharskim.

Do naprawy wykorzystujemy całkowicie bezinwazyjną metodę PDR (Paintless Dent Repair), polegającą na wyciąganiu lub wypychaniu wgniecenia, opracowaną przez specjalistów z zakładów Mercedesa. Już w latach 40. zauważyli oni niewielkie wgniecenia i inne niedoskonałości karoserii powstające przy produkcji samochodów. By skutecznie je usunąć, nie naruszając przy tym warstwy lakieru, do naprawy wykorzystali specjalistyczne, dopasowane do rozmiaru wgniecenia uchwyty, które umożliwiły bezpieczne i błyskawiczne przywracanie pierwotnego kształtu elementom.

Wygoda i 100% skuteczności

Zapraszamy Państwa do warsztatu w Auto-ST w Gliwicach!
Usuwanie wgnieceń po gradobiciu metodą PDR to:

  • komfort szybkiej, fachowej naprawy w przystępnej cenie,
  • gwarancja wzorowego wyglądu i kształtu auta bez śladu wykonanej naprawy,
  • pewność zachowania warstwy lakieru w nienaruszonym stanie,
  • trwały, solidny efekt,
  • znaczące zwiększenie wartości rynkowej samochodu.

Nasze bogate doświadczenie i precyzja pozwalają nam usunąć niemal każde wgniecenie. W zależności od głębokości i rodzaju uszkodzenia stosujemy metodę wypychania wgniecenia od wewnątrz, bądź metodę Glue Puller oraz naprawę SMART, polegającą na wyciąganiu wgniecenia od zewnętrznej strony nadwozia. Zobacz efekty naszych dotychczasowych realizacji. Ceny naprawy wgnieceń po gradobiciu ustalane są indywidualnie.

Auto-ST, Gliwice – zapraszamy do kontaktu i umówienia terminu naprawy!